Ahoj, Goodreads!

S Goodreads som sa už v minulosti stretla, ale pravdupovediac som tejto sociálnej sieti o knihách nevenovala príliš veľkú pozornosť. Viacmenej som si prezrela niektoré tituly a to bolo všetko. Po vydaní Insomnie nejaká dobrá dušička (ďakujem!) knihu na Goodreads nahrala a tak som sa chytila príležitosti a vytvorila si tam autorský profil. Keď som sa detailnejšie začala prehrabávať vo všetkom, čo GR ponúka, pochopila som, že budeme kamoši 🙂

Nikdy som si neviedla žiadny zoznam prečítaných kníh, pretože som to nepovažovala za podstatné. Jednoducho som knihy čítala… Až na začiatku roku 2015 som si povedala, že si predsalen prečítané tituly budem značiť. Goodreads je v tomto úžasné – nakoľko prečítané knihy budem nahadzovať tam. Keď som ich ale začala spätne pridávať, zistila som, že to vôôôôbec nebude jednoduché 😀 Nemyslím si, že sa mi podarí pridať všetky knihy, ktoré som kedy prečítala. Je ich obrovské množstvo a ani neviem, kde začať! (Zaujíma niekoho, ktoré časti Troch pátračov som prečítala?? :-D) Každopádne v mojom zozname READ nájdete niekoľko kníh, ktoré som nielen čítala, ale sa mi tiež páčili a odporúčam ich. Sú to moje tri typické skupiny – klasika, moderná fikcia a knihy do života. A sem-tam prečítam niečo, čo sa vymyká všetkému, čo bežne čítam. Len tak, aby som sa nenudila a troška rozšírila obzor.

Budem rada, ak dáte na mojom profile follow a ak ste ešte nestihli Insomniu ohodnotiť, zastavte sa prosím i tam 🙂 Vidíme sa na Goodreads!

BTW Traja pátrači sú top.

Pridaj komentár

Close Menu