Volám sa je Vladimíra Šebová a som spisovateľka a autorka trilógie Insomnia.

V rok 2016 som začala písať krátku poviedku o dievčati, ktoré nikdy nespí. Príbeh som postupne uverejňovala na tejto webstránke a s ucelenou knihou som oslovila vydavateľstvo, ktoré námet zaujal.

Insomnia (2016) bola v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinus.sk viac ako 100 dní. Okrem slovenského jazyka bola tiež kniha preložená do češtiny (2017) a angličtiny (2018).

Druhá kniha Hypersomnia (2017) bola nominovaná na ocenenie Panta Rhei Awards 2017 a získala 3. miesto v kategórii Mládežnícka kniha roka. V roku 2018 vyšla tretia časť trilógie Insomnia s názvom Paralýza

Všetky tri časti príbehu nájdete v každom kníhkupectve v sekcii fantasy/sci-fi.

 

V roku 2021 vychádza moja nová kniha Dcéra zimy, ktorá je inšpirovaná slovanskou mytológiou a rozpráva príbeh o Morene, bohyni smrti. 

Dcéra zimy vychádza 27.8.2021 vo vydavateľstve CooBoo a v českom preklade 23.9. vo vydavateľstve Fragment. Všetky novinky zverejňujem na mojom instagrame.

Okrem písania kníh mám niekoľkoročné skúsenosti s copywritingom a content marketingom. Tvorím tiež príbehy a scenáre pre pripravovanú videohru.

V roku 2020 som založila spolu so slovenskou spisovateľkou Ivicou Ďuricovou portál www.opisani.sk, ktorým chceme pomáhať začínajúcim spisovateľom i etablovaným autorom. Ak píšete, zavítajte na našu stránku 🙂

Mám rada espresso, vegan masala chai, kozmetiku netestovanú na zvieratách a podľa mňa na svete nie je lepší seriál než Black Sails :-))) 

Ak máte otázky, záujem o spoluprácu alebo odporúčania na seriály, kontaktujte ma 🙂

Momentálne píšem novú knihu!! 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a vydanie novej knihy vám nikdy neujde 🙂

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek obsah z mojej webstránky ww.vladimirasebova.com a z mojich sociálnych sietí instagram.com/vladimirasebova a facebook.com/vladimira.sebova nesmie byť použitý bez môjho súhlasu.

Zdroje fotiek: Tomáš Puškáš; Vavrena