Moje meno je Vladimíra Šebová a som slovenská spisovateľka a autorka knižnej sci-fi trilógie Insomnia.

Na základnej škole som napísala niekoľko krátkych hier a vytvorila som triedny časopis. Na vysokej škole som študovala Anglický jazyk a literatúru a Nemecký jazyk a literatúru a začala som písať články o osobnostnom rozvoji, motivácii a zdraví. Dva roky som bola šéfredaktorkou časopisu o osobnom rozvoji a viedla som niekoľko projektov v tejto oblasti.

Postupom času som sa prepracovala k písaniu fikcie a napísala som knižnú YA sci-fi trilógiu Insomnia.

Moja prvá kniha Insomnia bola nominovaná na ocenenie Anasoft Litera 2016, kde sa dostala do užšieho výberu. Insomnia bola v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinus.sk viac ako 100 dní. 

Okrem Slovenského jazyka bola tiež Insomnia preložená do češtiny a angličtiny.

Druhá kniha Hypersomnia bola nominovaná na ocenenie Panta Rhei Awards 2017 v kategórii Mládežnícka kniha roka, kde získala 3. miesto.

V roku 2018 vyjde tretia časť trilógie Insomnia.

Ako freelance writer sa okrem fikcie venujem tiež copywritingu, content marketingu, online marketingu a správe sociálnych sietí. Spolupracujem s viacerými slovenskými a českými firmami. 

Ako externý copywriter píšem pre SEO a online marketingovú agentúru VISIBILITY a pripravujem články pre klientov ako je Dental Brothers, FAXCOPY, Jack N Jill, MOLOKO, Styla a i. 

Rada pomáham druhým na ceste za ich spisovateľskými snami, preto píšem sériu článkov o písaní pre online magazín o podnikaní Podnikajte.sk

Mám rada espresso, vegan masala chai, kozmetiku netestovanú na zvieratách a podľa mňa na svete nie je lepší seriál než Black Sails :-))) 

Ak máte otázky, záujem o spoluprácu alebo návrhy na seriály, kontaktujte ma 🙂

Momentálne pripravujem novú knihu!! 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a vydanie novej knihy vám nikdy neujde 🙂

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek obsah z mojej webstránky ww.vladimirasebova.com a www.InsomniaDiary.com a z mojich sociálnych sietí instagram.com/vladimirasebova a facebook.com/vladimira.sebova nesmie byť použitý bez môjho súhlasu.

Close Menu