Moje meno je Vladimíra Šebová a som spisovateľka a autorka knižnej sci-fi trilógie Insomnia.

Na základnej škole som napísala niekoľko krátkych hier a vytvorila som triedny časopis. Na vysokej škole som študovala Anglický jazyk a literatúru a Nemecký jazyk a literatúru a začala som písať články o osobnostnom rozvoji, motivácii a zdraví. Dva roky som bola šéfredaktorkou časopisu o osobnom rozvoji a viedla som niekoľko projektov v tejto oblasti.

Postupom času som sa prepracovala k písaniu fikcie a napísala som knižnú YA sci-fi trilógiu Insomnia.

Moja prvá kniha Insomnia (2016) bola nominovaná na ocenenie Anasoft Litera 2016, kde sa dostala do užšieho výberu. Insomnia bola v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinus.sk viac ako 100 dní. 

Okrem Slovenského jazyka bola tiež Insomnia preložená do češtiny (2017) a angličtiny (2018).

Druhá kniha Hypersomnia (2017) bola nominovaná na ocenenie Panta Rhei Awards 2017 a získala 3. miesto v kategórii Mládežnícka kniha roka.

V roku 2018 vyšla tretia časť trilógie Insomnia s názvom Paralýza.

Ako freelance writer sa okrem fikcie venujem tiež copywritingu a content marketingu.  Písala som napríklad pre agentúry VISIBILITY a Content Fruiter a pripravovala som obsah pre klientov ako je Dental Brothers, FAXCOPY, Jack N Jill, MOLOKO, Styla, GLS a iní. Vytváram tiež texty pre individuálnych klientov.

Rada pomáham druhým na ceste za ich spisovateľskými snami, preto píšem sériu článkov o písaní pre online magazín o podnikaní Podnikajte.sk.

V roku 2018 som sa tiež ako spoluautorka podieľala na napísaní knihy 49 hrdiniek slovenského biznisu

Ak vás zaujímajú moje profesné skúsenosti, pozrite si môj linkedin účet.

Mám rada espresso, vegan masala chai, kozmetiku netestovanú na zvieratách a podľa mňa na svete nie je lepší seriál než Black Sails :-))) 

Ak máte otázky, záujem o spoluprácu alebo odporúčania na seriály, kontaktujte ma 🙂

Momentálne píšem novú knihu!! 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a vydanie novej knihy vám nikdy neujde 🙂

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek obsah z mojej webstránky ww.vladimirasebova.com a www.InsomniaDiary.com a z mojich sociálnych sietí instagram.com/vladimirasebova a facebook.com/vladimira.sebova nesmie byť použitý bez môjho súhlasu.

Close Menu