Moje meno je Vladimíra Šebová a som spisovateľka a autorka knižnej sci-fi trilógie Insomnia.

Na základnej škole som napísala niekoľko krátkych hier a vytvorila som triedny časopis. Na vysokej škole som študovala Anglický jazyk a literatúru a Nemecký jazyk a literatúru a začala som písať články o osobnostnom rozvoji, motivácii a zdraví. Dva roky som bola šéfredaktorkou časopisu o osobnom rozvoji a viedla som niekoľko projektov v tejto oblasti.

Postupom času som sa prepracovala k písaniu fikcie a napísala som knižnú trilógiu Insomnia.

Moja prvá kniha Insomnia (2016) bola nominovaná na ocenenie Anasoft Litera 2016, kde sa dostala do užšieho výberu. Insomnia bola v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinus.sk viac ako 100 dní. Okrem Slovenského jazyka bola tiež Insomnia preložená do češtiny (2017) a angličtiny (2018).

Druhá kniha Hypersomnia (2017) bola nominovaná na ocenenie Panta Rhei Awards 2017 a získala 3. miesto v kategórii Mládežnícka kniha roka. V roku 2018 vyšla tretia časť trilógie Insomnia s názvom Paralýza.

Ako freelance writer sa okrem fikcie venujem tiež copywritingu a content marketingu. Medzi moje spolupráce patria napríklad agentúry VISIBILITY a Content Fruiter a pripravovala som obsah pre klientov ako je Dental Brothers, FAXCOPY, Jack N Jill, MOLOKO, Styla, GLS a iní. Vytváram tiež texty pre individuálnych klientov.

Rada pomáham druhým na ceste za ich spisovateľskými snami, preto píšem sériu článkov o písaní pre online magazín o podnikaní Podnikajte.sk.

V roku 2018 som sa tiež ako spoluautorka podieľala na napísaní knihy 49 hrdiniek slovenského biznisu

Ak vás zaujímajú moje profesné skúsenosti a máte záujem o spoluprácu, pozrite si môj linkedin účet.

Mám rada espresso, vegan masala chai, kozmetiku netestovanú na zvieratách a podľa mňa na svete nie je lepší seriál než Black Sails :-))) 

Ak máte otázky, záujem o spoluprácu alebo odporúčania na seriály, kontaktujte ma 🙂

Momentálne píšem novú knihu!! 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a vydanie novej knihy vám nikdy neujde 🙂

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek obsah z mojej webstránky ww.vladimirasebova.com a www.InsomniaDiary.com a z mojich sociálnych sietí instagram.com/vladimirasebova a facebook.com/vladimira.sebova nesmie byť použitý bez môjho súhlasu.