Volám sa je Vladimíra Šebová a som spisovateľka a autorka knižnej sci-fi trilógie Insomnia.

V rok 2016 som začala písať krátku poviedku o dievčati, ktoré nikdy nespí. Príbeh som postupne uverejňovala na tejto webstránke a s ucelenou knihou som oslovila vydavateľstvo, ktoré námet zaujal.

Insomnia (2016) bola v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinus.sk viac ako 100 dní. Okrem Slovenského jazyka bola tiež kniha preložená do češtiny (2017) a angličtiny (2018). S knihou som besedovala vo viacerých slovenských mestách.

Druhá kniha Hypersomnia (2017) bola nominovaná na ocenenie Panta Rhei Awards 2017 a získala 3. miesto v kategórii Mládežnícka kniha roka. V roku 2018 vyšla tretia časť trilógie Insomnia s názvom Paralýza. 

Všetky tri časti príbehu nájdete v každom kníhkupectve v sekcii fantasy/sci-fi.

 

Ako freelance writer sa okrem fikcie venujem tiež copywritingu a content marketingu. Medzi moje spolupráce patria napríklad agentúry VISIBILITY a Content Fruiter a pripravovala som obsah pre klientov ako je Dental Brothers, FAXCOPY, Jack N Jill, MOLOKO, Styla, GLS a iní. Vytváram tiež copywriting texty pre individuálnych klientov.

Ak vás zaujímajú moje profesné skúsenosti a máte záujem o spoluprácu, pozrite si môj linkedin účet.

Rada pomáham druhým na ceste za ich spisovateľskými snami, preto píšem sériu článkov o písaní pre online magazín o podnikaní Podnikajte.sk. Ako spoluautorka podieľala na napísaní knihy 49 hrdiniek slovenského biznisu

V roku 2020 som založila spolu so slovenskou spisovateľkou Ivicou Ďuricovou portál www.opisani.sk, ktorým chceme pomáhať začínajúcim spisovateľom i etablovaným autorom. Ak píšete knihu, zavítajte na našu stránku 🙂

Mám rada espresso, vegan masala chai, kozmetiku netestovanú na zvieratách a podľa mňa na svete nie je lepší seriál než Black Sails :-))) 

Ak máte otázky, záujem o spoluprácu alebo odporúčania na seriály, kontaktujte ma 🙂

Momentálne píšem novú knihu!! 🙂

Prihláste sa k odberu noviniek a vydanie novej knihy vám nikdy neujde 🙂

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek obsah z mojej webstránky ww.vladimirasebova.com a z mojich sociálnych sietí instagram.com/vladimirasebova a facebook.com/vladimira.sebova nesmie byť použitý bez môjho súhlasu.

Zdroje fotiek: Tomáš Puškáš; Vavrena