Vyšiel Syn podsvetia, druhý príbeh zo sveta Dcéry zimy

Vyšiel Syn podsvetia, druhý príbeh zo sveta Dcéry zimy

Syn podsvetia, nový fantasy príbeh inšpirovaný slovanskou mytológiou, je v kníhkupectvách.

Syn podsvetia je príbeh o jednom smrteľníkovi a štyroch stvorenia zo slovanskej mytológie. Spoločne sa vydávajú na dobrodružnú cestu do podsvetia.

Nádhernú ilustráciu na obálke ilustrovala Lenka Šimečková. V knihe tiež nájdete ilustráciu mapy podsvetia, o ktorú sa postaral Brian Terrero.

Anotácia:

Boh podsvetia Veles vyhlásil jednoduchú úlohu. Kto privedie jeho strateného syna, dostane zaňho všetko, čo si zažiada. Sirína, dievčina s čarovným hlasom a posledná svojho druhu, tak má šancu získať späť to najcennejšie. No cesta do podsvetia je plná nástrah a Sirína je nútená zavolať si na pomoc skupinu netradičných a zúfalých hrdinov.

Smrteľník, ktorého obchodík sa prepadol pod zem. Alkonosta, oddaná bojovníčka, ktorú vyhostili za zradu. Rusalka, ktorá sa pretĺka ako nájomná vrahyňa. Lešij, ktorý má obľubu v magických predmetoch. A dedič podsvetia, ktorý zutekal zo sveta mŕtvych v snahe zmeniť svoj osud. Spolu sa vydávajú na dobrodružnú cestu plnú priateľstva, lásky a mágie. Musia čeliť dávnym i novým nepriateľom, bájnym príšerám aj vlastným démonom. Na mieste, kde končia všetky stratené veci, nájdu možno viac, než pôvodne hľadali.

Dodrží Veles slovo alebo bude hrať podľa vlastných pravidiel?

Knihu si môžete kúpiť napríklad u Albatros Slovakia na tomto linku alebo v každom kníhkupectve v časti fantasy.

Syn podsvetia vyjde v druhej polovici roka 2023 aj v českom preklade v Nakladatelství Fragment.

Pridaj komentár